• Nastepny artykuł
  • Poprzedni artykuł

Wykonujemy szkło pomiędzy szafkami kuchennymi

Panele szklane do kuchni Warszawa Łódź, Lacobel inaczej szkło dekoracyjne do kuchni, łazienek, biur, salonów to szykowny wygląd i wygoda.

Panele szklane do kuchni występują w postaci tafli szkła w jednym kolorze lub z grafiką drukowaną drukiem UV bezpośrednio na szkle wraz z dodatkowym zabezpieczeniem jakim jest lakier. Taki nowoczesny trend często stosujemy w kuchni pomiędzy szafkami górnymi a blatem, w salonie na ścianie jako dekoracyjny obraz w dowolnej konfiguracji graficznej wykorzystując zdjęcia z portalu http://fotolia.pl jak również możemy zastosować grafikę Państwa i Państwa własne zdjęcie itp.
Wykończenia wnętrz z użyciem hartowanych paneli szklanych to jedno z najnowszych, najefektowniejszych i najprostszych technik. Dzięki temu niewielkim nakładem sił i finansów Twoje mieszkanie może nabrać niepowtarzalnego wyglądu. Panele te mają również wiele możliwości personalizacji, mogą mieć wysokiej jakości druk o dowolnym, wybranym przez klienta wzorze, a także co oczywiste mogą być przezroczyste. Szczególnie dobrze wyglądają w odpowiednim naświetleniu. Jeśli tylko zechcesz, np. Twoja łazienka, czy kuchnia może nabrać klimatu safari, lasu tropikalnego, oceanu, czy podkreślić swoim blaskiem Twoje ceglane wykończenie, przy wykorzystaniu tych materiałów granice wyznacza tylko wyobraźnia. Jesteśmy również w stanie stworzyć dla Ciebie niepowtarzalny, spersonalizowany wzór zgodnie z Twoimi wyobrażeniami i upodobaniami.
Sam montaż nie będzie dla Ciebie problemem, nie będzie wymagał długich przygotowań, krycia mebli, ogromnej ilości pracy i czasu. Nasi fachowcy przyjadą do Ciebie i wykonają pomiary, by po kilku dniach przybyć z wybranym przez Ciebie rodzajem szkła w spersonalizowanym wzorze. Montaż szyby do kuchni (szkła do kuchni) zajmie jedynie kilka godzin, bez skutków ubocznych w postaci np. brudu, czy plam. W kilka dni możesz odmienić oblicze swojego domu, nie wahaj się!
Obecnie również panele szklane coraz częściej zastępują płytki w łazience na ścianie ale także na podłodze. Hartowane szkło z grafiką lub lakierowane szkło jest bardzo odporne na uderzenia i różnicę temperatur.
Grafikę wykorzystywaną do paneli szklanych przygotowujemy z ogromną starannością i dokładnością, a wydruk przez wiele lat zachowuje trwałość i piękny wygląd.
Szyba do kuchni znajduje zastosowanie również na istniejących płytkach bez konieczności skuwania starych płytek.
Dysponujemy szerokim asortymentem szkła FLOAT i OPTIWHITE (o grubości 4mm, 6mm, 8mm, 10 mm, 12mm) jak również niezliczoną ilość połączeń graficznych wykorzystywanych w dekoracji wnętrz mieszkania, domu, biura.

Pamiętaj. Szkło dekoracyjne łatwo poddaje się czyszczeniu. Panele szklane doskonale sprawdzają się w miejscach codziennego i częstego użytku jakim jest kuchnia, łazienka, biuro a usuwanie z nich zabrudzeń jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych środków czyszczących.
Szkło hartowane stosujemy również jako zabezpieczenie przed zniszczeniem stołów, ław, blatów itp.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zastosowaniem naszego szkła prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy https://szklodokuchni.com.
Informacje jakie są nam potrzebne aby wycenić i najlepiej wybrać dla Państwa szkła:
1) wymiary paneli szklanych
2) grafika czy lakierowane
3) szkło optiwhite czy float (szkło optiwhite jest szkłem transparentnym natomiast float ma zielonkawy odcień i nie można zastosować szkła float do jasnej grafiki i lakieru
4) ilości otworów
5) grubości szkła 4,6,8,10 czy 12mm
6) szkło hartowane czy szkło niehartowane
7) z pomiarem i montażem czy bez
8) adres miejsca montażu

Gdy otrzymamy wszystkie informacje wycenimy zadanie i odeślemy do akceptacji.
Po otrzymaniu odpowiedzi pozytywnej od klienta umawiamy datę pomiaru.
Podczas pomiaru nasi technicy służą pełnym doradztwem dot. szkła jak również dot. ewentualnych dodatkowych prac umożliwiających zamontowanie szkła. Przedstawiamy paletę kolorów (dot. paneli szklanych w jednolitym kolorze). Pobieramy 30 % wycenionego zadania jako zaliczkę i zaczynamy realizację.(możliwość wysłania zaliczki na podane konto bankowe). W przypadku wyboru grafiki, podczas kiedy szkło jest w obróbce wstępnej uzgadniamy poprzez kontakt mailowy wizualizację, układ graficzny jaki będzie wydrukowany na szkle.
Czas wykonania usługi od wpłaty zaliczki 2-4 tygodnie.
Działamy na terenie pomiędzy Łodzią a Warszawą i w samych miastach.

Share the Post

  • Nastepny artykuł
  • Poprzedni artykuł